KONST / Litografier / Färglitografi 11709052
nr 1170 9052
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Daterad -80, signerad och numrerad 54/360. 26x28 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:41:18
700 kr
800 kr
19 mar
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman